شرکت تضامنی عباس جوانیان و شرکا (صرافی جوان) با شماره ثبت 310795 ، در تاریخ 1386/09/19 ، با کد اقتصادی 411351844684 و دارای مجوز نوع دوم بانک مرکزی با استعانت از درگاه خداوند متعال این افتخار را دارد که با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر جامعه تمام تلاش خود را در زمینه ارسال حوالجات به نقاط مختلف جهان در اسرع وقت طبق ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران متعهد می گردد.
صرافی جوان از معتبرترین صرافی ها با سالها تجربه در ارائه خدمات ارزی در دنیا ، خرید و فروش نقدی ارز به قیمت مناسب و نقل و انتقال سریع حواله به اقصی نقاط جهان ، اعلام پیامکی روزانه نرخ ارز، پرداخت حواله در سراسر جهان در خدمت هموطنان گرامی می باشد.
گروه صرافی جوان با استقرار درشهرهایی از قبیل تهران ، استرالیا ، ونکوور ، تورنتو ، دوبی ، لندن ، هنگ کنگ و توکیو با سالها سابقه در تجارت بین الملل توانسته است به یکی از معتبر ترین شرکتهای تجاری منطقه تبدیل شود و ارسال حوالجات و تسریع در آن را به حد امکان آسان تر کند.
مشتریان ما با بهره گیری از امکانات این شرکت می توانند در کوتاهترین مدت ارز مورد نیاز اقلام و مواد اولیه خود را خریداری نمایند و یا کالا های تجاری خود را باه بازار عرضه نمایند.
برخی از خدمات صرافی جوان:
- ارسال حوالجات ارزی به اقصی نقاط جهان
- ارسال درجا و آنی حواله دلار و یورو برای اشخاص از طریق Money Gram و Western Union
- ارسال حواله دلار در حداقل زمان ممکن
- خرید و فروش سکه
- خرید و فروش نقدی ارزهای رایج کشور
- تحویل درهم در حداقل زمان ممکن در کشور امارات
- ارائه نرخ ارز از طریق پیام کوتاه
- مشاوره در امور ارزی
اشخاص حقوقی و حقیقی که میتوانند با ما همکاری داشته باشند:
- تجار و شرکت های صادراتی و وارداتی
- شرکتهایی که نمایندگی یا شعبه در خارج از کشور دارند.
- دانشجویان یا اشخاصی که بستگان آنها در خارج کشورند.
- و تمامی افرادی که با پولهای رایج کشورهای دیگر سرو کار دارند.