[آرشیو]
bullet

قیمت دلار، افت سریع قیمت دلار

به گزارش کارگرانلاین، در حالیکه اواخر هفته گذشته قیمت دلار به صورت کاذب و عجیب در بازار آزاد افزایش قیمت داشت، از روز پنجشنبه کاهش قیمت سریع آن آغاز شد و صبح امروز در بازار آزاد دلار در کانال 15 هزار تومان قیمت گذاری شد.
bullet

پیش بینی قیمت خودرو

به گزارش کارگرآنلاین، حمیدرضا فولادگر با بیان اینکه مسائل مختلف صنعت خودروسازی کشور از جمله کیفیت و قیمت باید بررسی شود، افزود: متاسفانه چهار عضو از پنج عضو هیأت مدیره ایران‌خودرو دولتی هستند و ما موافق حاکمیت دولت بر دو خودروساز بزرگ نیستیم.
bullet

رئیس جمهور مردم را مأیوس و ناامید کردید

جنابعالی اظهار داشتید که باید به مردم روحیه بدهیم و اگر ترس، هراس و ناامیدی در جامعه ایجاد کنیم، کاری "ضد انقلابی" انجام داده ایم. آیا تصور میکنید که خودتان با انتصاب مجدد "سیف" مردم را امیدوار کرده و کاری انقلابی انجام داده اید؟
bullet

قیمت لوازم خانگی در بازار، خبری از نظارت نیست

از ابتدای سال تاکنون قیمت لوازم خانگی خارجی ۳۰۰ درصد و قیمت لوازم خانگی ایرانی ۱۴۰ درصد افزایش پیدا کرده که این موضوع با توجه به افزایش قیمت ارز برای تولیدکنندگان راضی کننده نبوده و بازار هر روز با لیست جدید قیمت ها روبه رو است.
bullet

سکه باز هم گران شد، ۱۳ مامور عربستانی برای خرید سکه‌های طلا

عربستانی ها، ۱۳ نفر را مامور خرید سکه‌های طلا کردند : جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس گفت: در ۲ ماه گذشته سه میلیون و ۵۰۰ هزار سکه از کشور جمع آوری شده و به سلیمانیه عراق ارسال شد.
bullet

بازار مسکن، بازار مسکن تکان خواهد خورد ؟

نائب ‌رئیس اتحادیه‌ مشاوران ‌املاک گفت: رشد قیمت مسکن در اردیبهشت ماه حباب بوده و افزایش قیمت در اواخر سال گذشته برای بازار مسکن کافی بود و مسکن دیگر کشش افزایش قیمت ندارد.
bullet

قیمت دلار, دلار باز هم رونق گرفت

دستورالعمل‌های بانک مرکزی راه را بر دلالان بازار ارز بسته،آنهایی که روزهای متمادی نبض بازار را در چهارراه استانبول به دست گرفته بودند،حال اگرچه تلفنی معامله می‌کنند؛ اما ضررشان کم نبوده است.
bullet

دلار باز هم گران شد، نرخ ارز بانکی امروز

به گزارش افکارنیوز، معمولا اظهارنظر روسای کل بانک‌های مرکزی در دنیا با توجه به موقعیت آن‌ها و اثر گذاری نظراتشان در مورد سیاست‌های پولی و ارزی بر بازار از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. از این رو کمتر دیده می‌شود روسای کل بانک مرکزی در دنیا به دفعات اعلام نظر عمومی داشته و به‌ویژه در مورد مسایل خاص به صراحت صحبت کنند. به عنوان نمونه می‌توان به اعلام نظر رئیس کل فدرال رزرو در مورد نرخ بهره آمریکا و تغییر احتمالی آن اشاره کرد که هر گاه اشاره‌ای به این موضوع می‌شود، بنابر ماهیت نظر می‌تواند موجب اثر گذاری در ارزش دلار و برخی بازارهای مالی دیگر شود.