[آر اس اس] [آرشیو]
 قیمت دلار، افت سریع قیمت دلار
به گزارش کارگرانلاین، در حالیکه اواخر هفته گذشته قیمت دلار به صورت کاذب و عجیب در بازار آزاد افزایش قیمت داشت، از روز پنجشنبه کاهش قیمت سریع آن آغاز شد و صبح امروز در بازار آزاد دلار در کانال 15 هزار تومان قیمت گذاری شد.

 پیش بینی قیمت خودرو
به گزارش کارگرآنلاین، حمیدرضا فولادگر با بیان اینکه مسائل مختلف صنعت خودروسازی کشور از جمله کیفیت و قیمت باید بررسی شود،

 رئیس جمهور مردم را مأیوس و ناامید کردید
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا سبزعلیپور صاحب نظر اقتصادی نسبت به انتصاب دوبارۀ "ولی الله سیف" به سمت مشاور پولی و بانکی رئیس جمهور شدیداً واکنش نشان داد و گفت: پنج سال پیش، جناب آقای روحانی با وعده های متعددی از جمله رفع مشکلات و رشد و توسعه اقتصاد ایران،

 اتمام حجت رئیس کل بانک مرکزی با بانک ها
به گزارش ایرنا ، ولی الله سیف در حاشیه بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بانک مرکزی همه پیش بینی ها را برای رفع موانع رعایت نرخ سود داشته است.

 سکه باز هم گران شد، ۱۳ مامور عربستانی برای خرید سکه‌های طلا
عربستانی ها، ۱۳ نفر را مامور خرید سکه‌های طلا کردند به گزارش افکارنیوز، فرمانده نیروی انتظامی ایران اعلام نمودند که سلطان سکه در ایران دستگیر شده است. فردی ۵۸ ساله که تاثیر بسیاری بر نوسانات سکه و ارز در ایران داشته است.

 بازار مسکن، بازار مسکن تکان خواهد خورد ؟
به گزارش افکارنیوز، حسام عقبایی در خصوص نوسانات قیمت مسکن بیان کرد: رشد قیمت مسکن در اواخر سال گذشته کافی بود و متقاضیان مسکن خود را به سختی با آن وفق داده بودند و روند صعودی قیمت ها برای بار دوم در اردیبهشت ماه موجب رکود در این بازار شد.