[آر اس اس] [آرشیو]
 اتمام حجت رئیس کل بانک مرکزی با بانک ها
به گزارش ایرنا ، ولی الله سیف در حاشیه بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بانک مرکزی همه پیش بینی ها را برای رفع موانع رعایت نرخ سود داشته است.

 قیمت دلار, دلار باز هم رونق گرفت
به گزارش افکارنیوز، بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز تاکنون یازده دستورالعمل صادر کرده است؛ دستورالعمل‌هایی که یک به یک‌شان هدفی را دنبال می‌کند و دامنه عملکردشان از واردات تا صادرات و ارز مسافری و دانشجویی را در برگرفته است.

 دلار باز هم گران شد، نرخ ارز بانکی امروز
ولی الله سیف-رئیس کل بانک مرکزی- نیز در اظهارات اخیر خود این موضوع را مورد توجه قرار داده و به طور خاص موضوع دلار را مطرح کرده است.

 مسکن ارزان می شود، سقوط قیمت مسکن در راه است
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عباس شوکتی در جمع خبرنگاران با اعلام این‌که از ابتدای امسال تا پایان دیماه مطابق حدود 150 هزار واحد مسکونی در تهران خرید و فروش شده است، اظهار کرد: طی 10 ماه سال گذشته حدود 133 هزار فقره معامله در تهران ثبت شده بود.

 افزایش ۰ تا ۲۰ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۷
به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامرضا تاج‌گردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش 10درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده گفت:

 حذف کارتخوان ها در راه است، کارت‎خوان حذف می‌شوند
به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی دیواندری با بیان اینکه شبکه دیجیتال جایگزین بانکداری الکترونیک می شود افزود:

 نرخ پایه سکه در چهارمین حراج
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، مسعود سلیمانی اعلام کرد: نرخ سکه تمام بهار آزادی در حراج اول و دوم یک میلیون و ۲۸۸ هزار تومان و نیم بهار ۶۴۵ هزار تومان توسط بانک مرکزی تعیین شده بود.

 آخرین اخبار پرداخت سود سهام عدالت
جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد آخرین نتایج پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان، اظهار کرد: زمان دقیقی برای واریز سود سهام عدالت مشخص نشده اما به محض اجرایی شدن پرداختی‌ها، نخستین دوره واریز سود مشمولان صورت می‌گیرد.